Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Nr 289
List Burmistrza Dzielnicy Bielany do rodziców dzieci 6-letnich PDF Drukuj Email
list burmistrza

Dzień promocji szkoły 2018 PDF Drukuj Email
Długo oczekiwany dzień promocji szkoły już za nami! Wiele dni przygotowań zaowocowało pięknie przystrojoną szkołą i koncertem, który na długo zapadnie nam w pamięci. W tym roku koncert nosił tytuł „Piosenka niejedno ma imię”, a tematem przewodnim były właśnie imiona.
Z przyjemnością wsłuchiwaliśmy się w rewelacyjne wykonania starych szlagierów, śpiewanych przez młodych artystów oraz chór, którzy wraz z każdą piosenką stworzyli niepowtarzalne musicalowe kreacje. Dziś jeszcze nucimy sobie przypomniane 13. lutego piosenki, np. „Basię”, „Kaziu zakochaj się” czy brawurowo wykonany przez Augustyna pamiętny utwór Wojciecha Młynarskiego „Jesteśmy na wczasach”.
Reżyserowaniem i oprawą muzyczną zajęła się pani Beata Żukowska-Szaruga, chór przygotowała pani Elżbieta Moczulska, za układy taneczne odpowiedzialna była pani Edyta Baruk oraz pani Hanna Gawarska,o dźwięk oraz o efekty świetlne dbał pan Bartosz Łuczyński, kostiumy i dekoracje przygotowały panie Katarzyna Bielecka, Magdalena Andrzejczak i Anna Wróblewska.
Wolontariat wspólnie ze świetlicą zorganizował kiermasz ciast, które można było zjeść w miłej atmosferze w kawiarence. Uzyskane za słodkości pieniądze przeznaczone zostaną na cele charytatywne. Rodzice i nasi przyszli uczniowie mogli zwiedzić szkołę.
Do zobaczenia za rok!

Dzień Promocji 2018 PDF Drukuj Email
plakat 2018

Pożegnanie Pani Dyrektor Małgorzaty Staniszewskiej PDF Drukuj Email
„Wychowanie jest tym, co zostaje,
kiedy zapomnieliśmy już wszystkiego,
czego nas uczono”

George Savile

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba pożegnać się z ulubionym zawodem. Ten moment to czas przejścia na emeryturę. Dziś żegnamy Panią Dyrektor Małgorzatę Staniszewską, która przez 29 lat pracowała w Szkole Podstawowej nr 289. Przez wiele długich lat była naszym przewodnikiem i przyjacielem. Pani Dyrektor sprawiła, że szkoła stałą się dla nas drugim domem, do którego przychodziło się bardzo chętnie i z wielką radością, bo był to dom ciepły i bezpieczny. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Pani Dyrektor na zasłużonym odpoczynku.
Cała społeczność szkolna dziękuję Pani Dyrektor Małgorzacie Staniszewskiej za wszystkie lata pracy, za troskę o pracowników szkoły i uczniów. Dziękujemy za cierpliwość, dobre rady i pomocną dłoń w trudnych chwilach.
Życzymy Pani Dyrektor realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
                                                                                    Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie

Karnowałowa zabawa! PDF Drukuj Email
Za nami już bal karnawałowy! W poniedziałek 5 lutego uczniowie klas młodszych, przebrani w stroje postaci bajkowych i ulubionych bohaterów filmowych, bawili się w doskonałym nastroju. Rodzice pięknie udekorowali salę gimnastyczną, która swoim klimatem zapraszała do zabawy. Tego dnia również uczniowie klas IV-VII pląsali w rytm muzyki dyskotekowej, bawiąc się wyśmienicie. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie zabawy karnawałowej dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>