Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Nr 289
Konkurs „Tysiąc powodów by czytać” PDF Drukuj Email
tysiac powodow by czytac

Drodzy Rodzice
nasza szkoła bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”, w którym 5 szkół z największą liczbą głosów zdobędzie po 1000 książek do szkolnej biblioteki. Organizatorem konkursu jest EMPIK. Prosimy Was o głosowanie i wsparcie naszych starań w konkursie. Warunkiem wzięcia udziału w głosowaniu jest posiadanie konta w EMPIKU (nie generuje to żadnych kosztów).

Jak głosować:
1. Wejść na stronę - http://www.empik.com/biblioteki
2. Zalogować się
3. Oddać głos na naszą szkołę

Głosujący mogą oddawać jeden głos dziennie każdego dnia głosowania.

Głosowanie trwa w okresie od dnia 02 października 2017 roku od godziny 12:00 do dnia 22 października 2017 roku do godziny 23:59.

Liczymy na Wasze wsparcie i aktywność.

Dzień otwarty dla rodziców PDF Drukuj Email
Zapraszamy Rodziców na dzień otwarty, który odbędzie się wg następującego harmonogramu:
  • 2 października (poniedziałek) o godz. 17.00 – dzień otwarty dla klas II i III,
  • 2 października (poniedziałek) o godz. 17.00 klasy I – zebranie
  • 2 października (poniedziałek) o godz. 18.00 – dzień otwarty dla oddziałów „0”
  • 5 października (czwartek) o godz. 18.00 – dzień otwarty dla klas IV -VII

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych PDF Drukuj Email
dni wolne

Petycja w sprawie kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów PDF Drukuj Email
petycja

Specjalna oferta edukacyjna PDF Drukuj Email
Dzielnica Bielany przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla dzieci, które w bieżącym roku szkolnym 2017/2018 rozpoczęły obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w szkole podstawowej.
Jednym z elementów składających się na bezpłatny pakiet edukacyjny w ramach akcji "Kulturalny przedszkolak" są dwa wyjścia w miesiącu do kina, teatru lub muzeum.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>