Witamy na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej Nr 289
Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy sekretarza szkoły PDF Drukuj Email
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 289, ul. Broniewskiego 99A, ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy sekretarza szkoły wymiarze 1 etatu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich ofert na adres mailowy szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wakacje 2018 PDF Drukuj Email

wakacje

...życzymy Wam, abyście nadchodzący czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej, z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze... poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży, w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic. Bawiąc się, pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Wszystkim życzymy niepowtarzalnych, wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły...

Dyrekcja i nauczyciele

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje! PDF Drukuj Email
W dniu 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/ 2018. Pani Dyrektor, podczas oficjalnej uroczystości, gratulowała uczniom doskonałych wyników, życząc również wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Wszyscy uczniowie i nauczyciele z radością powitali czas wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018 PDF Drukuj Email
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018r. wg następującego harmonogramu:
godz. 8.30 – klasy VI i VII
godz. 10.00 – klasy IV i V
godz. 11.30 – klasy II i III
godz. 12.30 – klasy 0 i I

Olimpiada Sportowa PDF Drukuj Email
W dniu 18 czerwca dzieci z klas 0 z wielka radością i zaangażowaniem brały udział w Olimpiadzie Sportowej. Wszyscy wspaniale się bawili. Udział w Olimpiadzie nauczył najmłodszych uczniów naszej szkoły rywalizacji promującej spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu. Dostarczył dzieciom radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych. Każde dziecko otrzymało nagrodę za udział w zawodach. Olimpiadę przygotowała pani Milena Sokół.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>