Tydzień Zdrowego Żywienia w klasach 0-3 PDF Drukuj Email
W dniach 13 XI – 17 XI 2017r. w naszej szkole uczniowie z klas I-III obchodzili Tydzień Zdrowego Żywienia. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami spożywały zdrowe drugie śniadanie. Klasy pierwsze przygotowały plakaty promujące zdrowe żywienie, klasy drugie wykonały smaczne sałatki i uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, zaś klasy trzecie ułożyły wspaniałe hasła o zdrowej żywności. Podczas całego tygodniu uczniowie mogli ubrać się w kolorze danego dnia: w poniedziałek na niebiesko lub fioletowo, we wtorek na czerwono, w środę w kolor żółty lub pomarańczowy, w czwartek na biało, a w piątek w kolor zielony. W środę uczniowie klas 0 – III obejrzeli teatrzyk przygotowany przez uczniów klasy IIa, pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Tydzień Zdrowego Żywienia zakończył się w piątek przyniesieniem do szkoły maskotek w kształcie owoców lub warzyw.