Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tydzień Zdrowego Żywienia PDF Drukuj Email
Tegoroczne świętowanie Tygodnia Zdrowego Żywienia skupia się na ważnym aspekcie spożywania śniadania przed wyjściem do szkoły oraz spożywania drugiego śniadania w szkole. W poniedziałek 5 listopada w naszej szkole odbyło się wspólne śniadanie dla klas IV-VIII rozpoczynające Tydzień Zdrowego Żywienia. Uczniowie podczas przerwy śniadaniowej dzielili się przygotowanymi zdrowymi sałatkami, tortillami, pokrojonymi warzywami i owocami, kanapkami, ciastem, różnego rodzaju orzechami i ziarnami, świeżo wyciskanymi sokami oraz smoothie. Po tak pełnym witamin i pożywnym śniadaniu uczniowie ze zdwojoną siłą powrócili do zajęć szkolnych. Pamiętajmy śniadanie daje moc!

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional