Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zbiórka dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt PDF Drukuj Email
W październiku „miesiącu dobroci dla zwierząt” uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły brali udział w zbiórce na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie koło Legionowa. Spisaliśmy się na medal! Zebraliśmy ogromne ilości karmy dla psów i kotów, koce, legowiska, miski, smycze i zabawki dla zwierząt. To wszystko przekazaliśmy w listopadzie do schroniska. Uczniowie klas IV przebywający w świetlicy wykonali plakaty informujące o zbiórce oraz zaproszenia do udziału w akcji. Zawarte były w nich dokładne informacje na temat tego, czego potrzebują zwierzęta ze schroniska. Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.
Zbiórkę zorganizowała p. Milena Sokół.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional