Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
1% podatku dla naszej Szkoły PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice,

już po raz trzeci jest możliwość przeznaczenia 1% podatku na naszą szkołę. W roku 2016 zebraliśmy niemal 3500 - został zakupiony sprzęt sportowy do sali gimnastycznej oraz świetlic. Aktualnie za zebrane pieniądze (za rok 2016) kupujemy stroje sportowe dla dzieci, które reprezentują naszą szkołę w różnych zawodach oraz, jeśli zostaną jeszcze jakieś pieniądze, zakupiony zostanie sprzęt do unihokeja.
Jeśli macie chęć i możliwość - przekazuję szczegóły techniczne. 1% podatku dla naszej Szkoły
Z przyjemnością informujemy, że kontynuujemy współpracę z Instytutem Inicjatyw Pozarządowych posiadającym status Organizacji Pożytku Publicznego - wpisanym przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej do rejestru na 2017 rok w pozycji 5214. Celem, który nam przyświeca jest pozyskiwanie środków umożliwiających realizację projektów służących wszystkim uczniom naszej szkoły - z akcji zeszłorocznej uzyskaliśmy 4 300 PLN Aby w roku 2018 przekazać 1% podatku należy wypełnić następujące pozycje w deklaracjach PIT-36(23) -rubryki 329, 330, 331, 332, 333PIT-37(23) - rubryki 137, 138,139, 140, 141 wpisując w odpowiednie rubryki Numer KRS - 245 554 właściwą kwotę Cel szczegółowy 1% - Szkoła Podstawowa nr 289 im. H.Sienkiewicza wypełnienie rubryk wyłącznie w powyższym zakresie zapewnia całkowitą anonimowość.
Rozliczenie akcji i wpływ środków przewidywane jest na listopad 2018 roku. Czasem jesteśmy w tej sytuacji, że 1% jest kwestią wyboru, niekonieczności. Rozważając ten wybór pomyślmy o Naszej Szkole.

                                                                                                         Rada Rodziców
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional