Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Warsztaty na temat komunikacji związane z programem „Poczytajmy o Migracjach” PDF Drukuj Email
23.04 klasa IV c uczestniczyła w warsztatach na temat komunikacji zorganizowanych w oparciu o książkę pt. „Czarodziejski Młyn” autorstwa Alicji i Jersegi Afanasjewiczów. Uczniowie nie tylko poznawali historię mieszkańców smutnego miasteczka Smętowo, wykonywali z szarego papieru ilustracje do tekstu, dodatkowo szukali remedium na ponury, smętny nastrój panujący w tej krainie. Sami też doszli do wniosku, jak ważna jest komunikacja, ta oparta powinna być na pewnych, stałych, ustalonych i zaakceptowanych przez wszystkich zasadach. Warsztaty zostały opracowane na podstawie wskazówek dotyczących organizacji Klubu Dobrej Rozmowy opracowanych przez pracowników CEO, związanych z programem „Poczytajmy o Migracjach”.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional