Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
FOODMAGEDON - bądź eko! żyj zdrowo! PDF Drukuj Email
Pod takim hasłem 13 kwietnia br. szkoła nasza uczestniczyła w warsztatach żywieniowo-kulinarnych, zorganizowanych wspólnie przez CH Arkadia i Fundację Szkoła na widelcu. Tym razem dzieci spotkały się z pszczelarzem opiekującym się arkadyjskimi pszczołami, które mieszkają na dachu Centrum Handlowego oraz produkują pyszny, tzw. miód warszawski od miejskich pszczół. Część zajęć poświęcona była ekologii i niemarnowaniu żywności.
W części sportowej dzieci biegały oraz ćwiczyły z trenerem. Strefa kulinarna to wspólne wykonanie i degustacja różnych koktajli owocowo-warzywnych. Tu głównym dowodzącym był świetnie znany dzieciom Patryk Piskorz, uczestnik II edycji programu Master Chef Junior. Ostatni etap, to strefa warsztatów plastycznych. Każde dziecko zaprojektowało swój niepowtarzalny znaczek.
Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie ekologicznym, otrzymali wspaniałe prezenty od Arkadii: pluszowe misie i słoiczki z miodem warszawskim. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały: p. Ewa Hunkiewicz, p. Małgorzata Litwin i p. Agnieszka Padjasek.
Serdeczne podziękowania dla Fundacji Szkoła na Widelcu

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional