Spektakl pt. „Wiosna radosna” PDF Drukuj Email
Dnia 25 maja 2017 roku w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Uczniowie klasy 2a i 2e pod opieką pań Kingi Bełżeckiej-Biernackiej, Beaty Żukowskiej-Szarugi przy ogromnym wsparciu pani Katarzyny Bieleckiej i pana Bartosza Łuczkiewicza wystawili spektakl pt.: „Wiosna radosna” na podstawie baśni muzycznej pod tym samym tytułem. W niezwykle sugestywny i barwny sposób przedstawiono intrygę wyswobodzenia wiosny z rąk stwora Dziuba Szarego. Do spektaklu przygotowano barwną dekorację. Oczom widzów ukazał się las i pięknymi drzewami, ozdobiony misternie wykonanymi listkami i kwiatami, a także tajemniczy staw. Specjalnie na potrzeby przedstawienia wykonano kolorowe kostiumy. Uczniowie wspaniale deklamowali i odgrywali swe role oraz śpiewali wiosenne piosenki. Przedstawienie nagrodzono burzliwymi oklaskami. Gratulujemy aktorom i reżyserom!