Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Piknik Rodzinny 2017 PDF Drukuj Email
Już czwarty raz w sobotę, 27 maja 2017, nasza szkoła zorganizowała Piknik Rodzinny dla mieszkańców osiedla pt. „Żyj zdrowo, kolorowo i sportowo”. Uczniowie zaprezentowali swoje liczne talenty sportowe i artystyczne. Różnorodność konkurencji sportowych, wspólne zabawy dzieci z rodzicami, pozwoliły uczestnikom imprezy miło spędzić sobotnie upalne przedpołudnie. Każdy mógł też pokazać swoje umiejętności taneczne podczas wspólnego tańczenia przed sceną. Na scenie oprócz naszych uczniów gościliśmy już tradycyjnie panią Jolantę Litwin- Szarzyńską, aktorkę scen warszawskich. Podczas pikniku promowano zdrowy sposób odżywiania się, częstowano pysznymi warzywnymi sałatkami. Swoje stanowiska miały: Straż Miejska i Komenda Rejonowa Policji Warszawa V, gdzie dzieci mogły się dowiedzieć, jak udzielać pierwszej pomocy, jak bezpiecznie poruszać się po mieście. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku na stronie głównej szkoły oraz galerii.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional