Witaj lato na Bielanach! PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Lato zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku, z tej okazji Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany zapraszają na największą imprezę plenerową – WITAJ LATO NA BIELANACH!
Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 WIELKĄ PARADĄ MIESZKAŃCÓW, która wystartuje od stacji metra WAWRZYSZEW i przejdzie ulicą Kasprowicza na teren imprezy przy stacji metra Słodowiec. Tego nie możecie przegapić, dlatego zabierzcie znajomych, przyjaciół i rodziny. Atrakcją defilady będzie przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mykanowa.
O godz. 13.30 na terenach przy stacji metra Słodowiec Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej zainauguruje „Zabawę na Dechach”. W repertuarze usłyszymy najbardziej znane motywy filmowe.
Przez cały dzień na małych i dużych będzie czekało wiele atrakcji m.in. w strefach: Sportu, EKO czy Zdrowia. Nie zabraknie też dobrego jedzenia i fantastycznej atmosfery. A wieczorem już od godz. 19.00 zapraszamy na KONCERTY GWIAZD. Na tegoroczną imprezę zaprosiliśmy DeMono i HEY. A na koniec, o godz. 22.00 „najcichszą imprezę w mieście”, czyli SILENT DISCO!

lato na bielanach