Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 155 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem PDF Drukuj Email
W dniach 6 i 7 czerwca 2017 uczniowie klas: 0c, 0b, 0a, 1a, 1b, 2c odbyli niesamowitą „podróż czytelniczą” z zabawnym i ciekawskim Wombatem Maksymilianem. Marcin Kozioł, autor książek pt. „Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka” oraz „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata” zaprezentował dzieciom fragmenty przewodnika . Opowiadał o tym jak powstawały książki, uchylał rąbka tajemnicy o niesamowitych przygodach i tarapatach głównego bohatera Wombata Maksa. Uczniowie wspólnie odkrywali tajne kody – odcisk łapki Wombata, które kryją filmy, mapy, dźwięki, interaktywne zdjęcia. Dzieci żywiołowo reagowały na urocze zdjęcia i filmy Maksa. Na spotkaniu pan Marcin obiecał, że to nie koniec przygód podróżnika Maksa. Dzieci z niecierpliwością i wypiekami na twarzy czekały w długiej kolejce po autograf i już szykują się do kolejnej podróży.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional