Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Spotkanie z zawodnikami futbolu amerykańskiego PDF Drukuj Email
W dniu 30 maja 2018 roku odbyło się spotkanie uczniów klasy 2b z zawodnikami futbolu amerykańskiego – Warsaw Eagels. Uczniowie poznali zasady gry, formacje, reguły zdobywania pola i gry piłką, możliwości zdobywania punktów. Skorzystali z szansy nauki rzutu piłką i przymierzania kasku ochronnego. Zawodnicy klubu Warsaw Eagels – najstarszej drużyny futbolu amerykańskiego w Polsce nauczyli naszych uczniów nazw elementów stroju, zarówno w języku polskim, jak i dzięki obecności Chrisa Jeffrey’a w języku angielskim. Spotkanie zakończyło się serią pytań do zawodników na temat ich dyscypliny, życia prywatnego i treningów. Uczniowie wręczyli zawodnikom własnoręcznie wykonane prezenty. Spotkanie odbyło się z inicjatywy p. Roberta Szopy, przy współudziale pań Renaty Szczepanik i Katarzyny Suchońskiej.

Adres filmu z wizyty w szkole
https://www.facebook.com/Geocastpl-587137784973141/

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional