Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
VI Piknik Rodzinny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo” PDF Drukuj Email
9 czerwca odbył się VI Piknik Rodzinny pod hasłem „Żyj zdrowo i kolorowo”. W czasie imprezy prezentowano na scenie liczne talenty sportowe i artystyczne. Różnorodność konkurencji sportowych, wspólne zabawy dzieci z rodzicami pozwoliło uczestnikom pikniku miło spędzić sobotnie gorące przedpołudnie. Swoje stanowiska miały: Straż Miejska i Komenda Rejonowa Policji Warszawa V.
Honorowymi gośćmi imprezy byli: Pani Burmistrz Magdalena Lerczak, Pan Burmistrz Grzegorz Pietruczuk i Pan Burmistrz Włodzimierz Piątkowski. Odwiedził nas też pan Adam Banaszek – opiekun osiołka Henia. Przeprowadził on krótki konkurs wiedzy o zwierzętach i Heniu, zwycięzcom wręczył nagrody. Gościliśmy też 11 zawodników futbolu amerykańskiego z klubu Warsaw Eagles, którzy zademonstrowali swój trening i uczyli dzieci rzutów.
Mamy nadzieję, że zarówno dzieci jak i dorośli wrócili do domów w doskonałych nastrojach i w przyszły roku spotkamy się ponownie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pikniku na stronie głównej szkoły oraz galerii.

Piknik menu PDF

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional