Projekt PoczytajMy o Pszczołach PDF Drukuj Email
Przez dwa ostatnie miesiące Klub Czytelniczy Pod – Róże Literackie realizował projekt PoczytajMy o Pszczołach. Uczniowie zapoznali się z materiałami związanymi z projektem opracowanym przez CEO. Zgromadzili pszczelą literaturę. Rodzice z klasy IV c przeprowadzili dla uczniów tej klasy warsztaty ekologiczne. Uczniowie klas VII przeprowadzili, zgodnie ze scenariuszami CEO ,warsztaty dla młodszych kolegów z klas IV poświęcone tematyce pszczół.
Punktem kulminacyjnym projektu była organizacja pszczelej przestrzeni na pikniku. W punkcie informacyjnym można było uzyskać wszelkie informacje o pszczołach, na stoliku degustacyjnym zostały zgromadzone produkty lubiane nie tylko przez pszczółki. Przy stoliku warsztatowym można było uszyć pszczołę, pokolorować pszczeli rysunek. Było smacznie, kolorowo!