Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Projekt PoczytajMy o Pszczołach PDF Drukuj Email
Przez dwa ostatnie miesiące Klub Czytelniczy Pod – Róże Literackie realizował projekt PoczytajMy o Pszczołach. Uczniowie zapoznali się z materiałami związanymi z projektem opracowanym przez CEO. Zgromadzili pszczelą literaturę. Rodzice z klasy IV c przeprowadzili dla uczniów tej klasy warsztaty ekologiczne. Uczniowie klas VII przeprowadzili, zgodnie ze scenariuszami CEO ,warsztaty dla młodszych kolegów z klas IV poświęcone tematyce pszczół.
Punktem kulminacyjnym projektu była organizacja pszczelej przestrzeni na pikniku. W punkcie informacyjnym można było uzyskać wszelkie informacje o pszczołach, na stoliku degustacyjnym zostały zgromadzone produkty lubiane nie tylko przez pszczółki. Przy stoliku warsztatowym można było uszyć pszczołę, pokolorować pszczeli rysunek. Było smacznie, kolorowo!

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional