Dzień promocji szkoły
Dzień promocji szkoły 2013 PDF Drukuj Email

Dzień Promocji Szkoły 2011 PDF Drukuj Email

Dzień Promocji Szkoły 2010 PDF Drukuj Email
Tegoroczny Dzień Promocji Szkoły 289 nawiązywał tematyką do kultury państw przynależących do Unii Europejskiej. Sale lekcyjne w pełni oddawały symbolikę obchodów świąt Wielkiej Nocy w różnych krajach europejskich. Tego dnia odwiedzili naszą szkołę przyszłoroczni zerówkowicze i pierwszoklasiści w towarzystwie swoich rodziców. Nie zabrakło również absolwentów, którzy z nostalgią zwiedzali mury szkoły z lat dzieciństwa.
Na gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez uczniów, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się ,,Słodka kawiarenka” z domowymi wypiekami, gdzie przy filiżance herbaty można było porozmawiać o swoich wrażeniach z pobytu w naszej szkole.
Na zakończenie imprezy odbyło się wielkie widowisko ,,Europejskie ABC”, w którym uczniowie prezentowali tańce europejskie. Owacjom dla artystów nie było końca.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej uroczystości.

Za udostępnienie nagrania dziękujemy Pani Ewie Kozłowskiej.