Informacje ogólne PDF Drukuj Email
Witamy serdecznie,

Trwa rok szkolny 2017/18.
Rada Rodziców od września pracuje na przysłowiowych „pełnych obrotach”.

Podczas pierwszego zebrania wybraliście Państwo przedstawicieli do Rady Rodziców z każdej klasy. Obecnie w RR pracuje 32 osoby. To trudna, ale też satysfakcjonująca praca. W obecnych czasach mało osób chce podjąć się pracy społecznej.

Pamiętajmy, że praca w Radzie Rodziców to praca służąca dobru naszych dzieci.

Aby Rada Rodziców mogła poprawiać jakość czasu spędzonego przez uczniów w szkole, bardzo potrzebne jest regularne wsparcie finansowe ze strony Was - rodziców.

W imieniu Rady Rodziców apelujemy o regularne wpłaty na fundusz Rady Rodziców.

Z wielką starannością planujemy wydanie każdej złotówki.

Na co wydatkujemy pieniądze:

1. Wydarzenia edukacyjne dla klas 0-3 oraz wycieczki edukacyjne dla klas IV-VI
  2. Uzupełnienie księgozbioru w szkolnej bibliotece.
  3. Upominki/nagrody dla dzieci za udział w konkursach międzyklasowych, Pikniku Rodzinnym itp.
  4. Opłata Dj-a na bal karnawałowy (oraz wystrój sali gimnastycznej) oraz dyskotekę dla klas VI na zakończenie roku.
  5. Dofinansowanie wycieczek szkolnych.
  6. Zakup książek na koniec roku szkolnego.
  7. Krawaty dla pierwszoklasistów.
  8. Wymiana piasku w piaskownicach.
  9. Inne wydatki zgłaszane podczas trwania roku szkolnego
Chciałybyśmy, abyście Państwo mieli świadomość, że 100% wydatków RR jest związane z wydatkami na potrzeby dzieci, szkoły oraz formalnym funkcjonowaniem RR.

Przyjęte wysokości składek miesięcznych to:
    • 20 zł za jedno dziecko,
    • po 15 zł przy dwójce dzieci,
    • po 10 zł przy trójce i więcej dzieci.
Jak napisałyśmy powyżej, są to przyjęte wysokości składek. Jeśli sytuacja finansowa Rodziny nie pozwala na wpłacanie pełnych zasugerowanych kwot, zachęcamy do wpłacania kwot niższych.

Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkoły (pn – pt w godz. 8:00 – 16:00) lub na konto bankowe. Zachęcam do zrobienia stałego przelewu.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 289
(w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)

Rada Rodziców - Numer konta >>>pobierz PDF

Za wszystkie dotychczasowe wpłaty serdecznie dziękuję.
Państwa wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.
                                                                                                     Anna Zielińska
                                                                                        Przewodnicząca Rady Rodziców