Informacje ogólne PDF Drukuj Email
Witamy serdecznie,

Trwa rok szkolny 2016/17.
Rada Rodziców od września pracuje na przysłowiowych „pełnych obrotach”.

Podczas pierwszego zebrania wybraliście Państwo przedstawicieli do Rady Rodziców z każdej klasy. Obecnie w RR pracuje 28 osób. To trudna, ale też satysfakcjonująca praca. W obecnych czasach mało osób chce podjąć się pracy społecznej. Pamiętajmy, że praca w Radzie Rodziców to praca służąca dobru naszych dzieci.

Aby Rada Rodziców mogła poprawiać jakość czasu spędzonego przez uczniów w szkole, bardzo potrzebne jest regularne wsparcie finansowe ze strony Was - rodziców.

W imieniu Rady Rodziców apelujemy o regularne wpłaty na fundusz Rady Rodziców.

Z wielką starannością planujemy wydanie każdej złotówki.

Na co wydatkujemy pieniądze:

1. Wydarzenia edukacyjne dla klas 0-3 oraz wycieczki edukacyjne dla klas IV-VI
  2. Uzupełnienie księgozbioru w szkolnej bibliotece.
  3. Upominki/nagrody dla dzieci za udział w konkursach międzyklasowych, Pikniku Rodzinnym itp.
  4. Opłata Dj-a na bal karnawałowy (oraz wystrój sali gimnastycznej) oraz dyskotekę dla klas VI na zakończenie roku.
  5. Dofinansowanie wycieczek szkolnych.
  6. Zakup książek na koniec roku szkolnego dla każdego ucznia kończącego III i VI klasę.
  7. Krawaty dla pierwszoklasistów.
  8. Wymiana piasku w piaskownicach.
  9. Inne wydatki zgłaszane podczas trwania roku szkolnego
Chciałabym, abyście Państwo mieli świadomość, że 100% wydatków RR jest związane z wydatkami na potrzeby dzieci, szkoły oraz formalnym funkcjonowaniem RR.

Przyjęte wysokości składek miesięcznych to:
    • 15 zł za jedno dziecko,
    • po 10 zł przy dwójce dzieci,
    • po 5 zł przy trójce i więcej dzieci.
Jak napisałam wyżej, są to przyjęte wysokości składek. Jeśli sytuacja finansowa Rodziny nie pozwala na wpłacanie pełnych zasugerowanych kwot, zachęcamy do wpłacania kwot niższych.

Wpłat można dokonywać w sekretariacie szkoły (pn – pt w godz. 8:00 – 16:00) lub na konto bankowe. Zachęcam do zrobienia stałego przelewu.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 289
(w tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę)

Rada Rodziców - Numer konta >>>pobierz PDF

Za wszystkie dotychczasowe wpłaty serdecznie dziękuję.
Państwa wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.
                                                                                                     Anna Zielińska
                                                                                        Przewodnicząca Rady Rodziców