Akcja "Lato w mieście 2018" PDF Drukuj Email
Drodzy Rodzice,
od 17 maja ruszają zapisy na akcję „Lato w mieście 2018”. W tym roku po raz pierwszy zapisy do programu odbędą się za pomocą systemu elektronicznej rekrutacji pod linkiem www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl
Rekrutacja do programu odbędzie się na takiej samej zasadzie, jak w przypadku dyżurów przedszkolnych. Loginem rodzica będzie PESEL dziecka, hasło nadają Państwo sami.
W naszej szkole akcja „Lato w mieście” odbędzie się w terminie od 25 czerwca do 13 lipca 2018r. W ramach Programu Wakacyjna Placówka Edukacyjna, funkcjonuje przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godz. od 7.00 do 17.00 i zapewnia opiekę uczniom klas I - VII. W placówce organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką - m.in. wycieczki, lekcje muzealne.
Udział w Programie będzie bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych, pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie, w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły.

Wpłat należy dokonywać przelewem na konto nr: 37 1160 2202 0000 0002 7299 6938
BlueBar Catering Firma Gastronomiczna Gast-Top sp. z o.o.
ul. Afrykańska 16/9,

lub gotówkowo, bezpośrednio w stołówce szkolnej.
Potwierdzenie wpłaty wraz z kartą uczestnika należy dostarczyć do Sekretariatu do 18 czerwca do godz.15.00.
Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.
Koordynatorem akcji „Lato w mieście 2018” jest p. Katarzyna Bielecka.

Harmonogram zapisów do Programu Lato w Mieście 2018 xls