Mistrzostwa Dzielnicy Bielany „Od Zabawy do Sportu” PDF Drukuj Email
8 listopada 2018 roku odbyły Mistrzostwa Dzielnicy Bielany „Od Zabawy do Sportu”. Zespół: Firdavs Otabekov, Kinga Senatorska - 3a, Amelia Browarska, Tymoteusz Kaleta, Karolina Kowalska, Adam Leszczyński, Adam Lubański, Gabriela Zielińska - 3b, Piotr Ambroziak, Filip Kępski, Brajan Kurc, Łukasz Olejniczak - 4c, Alicja Napiórkowska, Anita Sulkowska - 4e, Morsel Ahmadi, Laura Marciniak i Dominik Sowa - 5e zajął 3 miejsce.
Zawodników trenował Tomasz Sarnecki.

I edycja konkursu dla Województwa Mazowieckiego „Cykl życia produktu - od butelki do marynarki” PDF Drukuj Email
26 października 2018 roku rozdano nagrody w I edycji konkursu dla Województwa Mazowieckiego „Cykl życia produktu - od butelki do marynarki”. 1 miejsce zdobyła Amelia Browarska, 2 Błażej Sztylka, 3 Adam Lubański - 3b. Dyplomy za udział otrzymali: Dobromiła Celejewska-Marciniak, Tymoteusz Kaleta, Julia Karamuz, Michał Musiał, Ignacy Waszkiewicz i Laura Wietrak. Uczniowie biorący udział w tym konkursie, oprócz atrakcyjnych nagród indywidualnych, zdobyli dla swojej klasy wizytę edukacyjną w Regionalnym Zakładzie Przetwarzania Odpadów w Warszawie oraz atrakcyjne warsztaty w nagrodę za najliczniejszą reprezentację. Wygrali też książkę „Świat przyrody i nauki”, którą przekazali do biblioteki szkolnej.
Prace konkursowe uczniowie przygotowali pod kierunkiem Katarzyny Suchońskiej.

Mistrzostwa Dzielnicy w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt Kategoria Dzieci PDF Drukuj Email
16 października 2018 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt Kategoria Dzieci. Zespół: Nina Mularczyk, Olga Radulska, Julia Stawińska, Aleksandra Truchel - 6a, Kinga Sulkowska - 6b, Oliwia Dutczak, Alisa Nestsiarovich, Karolina Szymczak - 6c, Weronika Kidawska, Julia Piętka, Zuzanna Piętka i Agnieszka Urbanowicz - 6d zajął 2 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Moniki Wasil.

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany młodzieży w piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email
8 października 2018 roku odbył się finał Mistrzostw Dzielnicy Bielany młodzieży w piłce nożnej dziewcząt. Zespół: Aleksandra Truchel - 6a, Alicja Kubik - 7c, Pola Mularczyk - 8b, Sandra Kur, Emilia Śmigielska - 8c, Agata Gołaszewska, Katarzyna Kawalska, Aleksandra Kowalczyk, Aleksandra Pindelska i Natalia Wąsowska - 8e zdobył 2 miejsce. Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Moniki Wasil.

Konkurs plastyczny Bądź EKO na Bielanach pod hasłem „Ptaki Bielan” PDF Drukuj Email
12 czerwca 2018 roku zakończył się V edycja konkursu plastycznego Bądź EKO na Bielanach pod hasłem „Ptaki Bielan”. Dyplomy za udział otrzymały Maria Andruszko i Gabriela Melon - 4c.
Prace uczennice wykonały pod kierunkiem Ewy Hunkiewicz.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>