Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 252 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
V Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie...” PDF Drukuj Email

17 grudnia 2012 roku ogłoszono wyniki V Mazowieckiego Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie...”. Nasz zespół w składzie Milena Golisz, Cezary Lesiński i Jakub Marosek z klasy 6d zajął 1 miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowała Violetta Bukowska.

 

 
„Pocztówka Bożonarodzeniowa” PDF Drukuj Email

7 grudnia 2012 roku jury dokonało przeglądu prac nadesłanych na konkurs i przyznało nagrody w konkursie plastycznym „Pocztówka Bożonarodzeniowa”. Dyplom laureata za zwycięską pracę otrzymali: Igor Wojewódzki - 1a, Roksana Majewska -2d, Wiktoria Szołtun -3b i Paweł Krzemiński -6a.
Nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Otylii Bębenek, Marty Herkner, Małgorzaty Litwin i Katarzyny Szkiełko.

 

 
Zawody XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce chłopców PDF Drukuj Email

W dniach od 20 listopada do 3 grudnia 2012 roku trwały zawody XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce chłopców. Nasz zespół w składzie: Wojciech Falkowski, Mateusz Urbaś, Oskar Wiśniewski -5a, Krzysztof Bujak -5b, Szymon Biłos -5c, Dorian Daab, Olaf Kaźmierczak, Mateusz Ropelewski, Jakub Smereczyński -6a, zajął 9 miejsce.
Chłopcy trenowali pod kierunkiem Roberta Szopy.

 

 
Świetlicowy konkurs pt. „Jesienny pejzaż” PDF Drukuj Email

16 listopada 2012 roku zakończył się świetlicowy konkurs pt. „Jesienny pejzaż”. Dyplomy za udział otrzymali: Adam Prejsnar - 2b, Zuzanna Wojcieszak - 2c, Urszula Kusio, Martyna Pierścińska, Alicja Prejsnar, Wiktoria Strząbała - 2d i Julia Skolimowska - 2e.
Konkursowe prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Hanny Gawarskiej, Dominiki Janickiej, Małgorzaty Litwin i Zuzanny Sadowskiej.

 

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych klas II - IV „Od zabawy do sportu” PDF Drukuj Email

14 listopada 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w grach i zabawach ruchowych klas II - IV „Od zabawy do sportu”. Nasz zespół w składzie: Tymoteusz Bień, Nikodem Gajcy, Martyna Pierścińska - 2d, Agata Gołaszewska - 2e, Marcin Kaczmarczyk - 3a, Alicja Szczęsna - 3b, Kamil Głębocki - 3c, Antonina Solka - 3e, Katarzyna Gołąbek - 4b,Piotr Bujak, Igor Ruciński - 4c, Urszula Krajewska, Adrianna Król i Karol Sulkowski - 4d zajął 10 miejsce.
Drużyna trenowała pod kierunkiem Katarzyny Sadowskiej i Roberta Szopy.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 46 z 96
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional