Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nasze sukcesy
„Warszawa Stolicą Czystości - Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych Warszawy” PDF Drukuj Email

25 kwietnia 2012 roku rozstrzygnięto dzielnicowy etap konkursu literackiego „Czysty las obok nas” realizowanego w ramach projektu „Warszawa Stolicą Czystości - Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych Warszawy”. Wyróżnienie zdobyli: Alicja Szczęsna 2b, Wiktoria Kowalska i Wojciech Waleszczyński z klasy 3b.
Uczniów do konkursu przygotowały Katarzyna Szkiełko i Marta Herkner.

 

 
„Moja ulubiona pora w roku w lesie” PDF Drukuj Email

25 kwietnia 2012 roku rozstrzygnięto dzielnicowy etap konkursu plastycznego „Moja ulubiona pora w roku w lesie” realizowanego w ramach projektu „Warszawa Stolicą Czystości - Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych Warszawy”. Wyróżnienie zdobyła Julia Bernat z klasy 1c i przeszła do dalszego etapu - miejskiego. Dyplomy za udział otrzymali Wiktoria Bruzgo 0a i Mikołaj Domański 1c.
Swoje prace uczniowie przygotowali pod kierunkiem Agnieszki Ozimek i Renaty Płazy.

 

 
XII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” PDF Drukuj Email

24 kwietnia 2012 roku odbył się XII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Drużyna klas II - III w składzie: Albert Kołsut, Marcin Kondracki, Przemysław Olewniczak, William Józef Smith -2a, Mateusz Karczmarczyk 2c, Krzysztof Głowiński, Piotr Skwarek, Karol Ucieszyński - 3a, Piotr Bujak, Kasjusz Gromadzki, Filip Krasnodębski i Igor Ruciński - 3c otrzymała dyplom za udział.
Zespół trenował pod kierunkiem Roberta Szopy.

 

 
II etap Turnieju Czytelniczo - Językowego pod hasłem „Czym pasjonują się bohaterowie naszych lektur” PDF Drukuj Email

23 kwietnia 2012 roku zakończył się II etap Turnieju Czytelniczo - Językowego pod hasłem „Czym pasjonują się bohaterowie naszych lektur”. 1 miejsca zajęli: Olga Kotańska 2b (kategoria klas 2) i Jan Czapliński 3d (kategoria klas 3). Dyplomy za udział otrzymali: Maciej Korzecki 2a, Piotr Kawalski 2b, Kornel Wojasiński 3a i Wiktor Tarczyński 3d.
Uczniów do konkursu przygotowały Marta Herkner, Agnieszka Pawłowska, Katarzyna Suchońska, Agnieszka Dobrowolska.

 

 
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej dziewcząt PDF Drukuj Email

19 kwietnia 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej dziewcząt. Zespół w składzie Maria Klefas - 4b, Agnieszka Homańska, Agata Hryniewska, Maria Jabłońska, Monika Rutkowska, Maria Sakiewicz - 6a, Natalia Kowalczyk (kapitan) - 6b i Klaudia Oleba - 6d zajął 3 miejsce.
Dziewczęta trenowały pod kierunkiem Katarzyny Sadowskiej.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 następna > ostatnia >>

Strona 46 z 88
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional