Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 128 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ogólnopolski Konkurs ALFIK Humanistyczny 2017 PDF Drukuj Email
2 lutego 2018 roku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Humanistyczny 2017. Tytuł laureata zdobył Adam Filipek - 4d (uczeń zajął 1 miejsce w kraju, zdobywając 100% punktów). Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Karol Mikoda - 4a, Nikodem Podgórski - 4b, Kajetan Browarski, Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Mateusz Chojak, Zofia Grzebyk, Mateusz Polak - 4e, Daniel Darnia, Zuzanna Lisicka - 5a, Tola Kapica - 5c, Agnieszka Urbanowicz - 5d, Kacper Jasiński, Przemysław Marczuk, Szymon Mękała, Igor Wojewódzki - 6a, Kacper Kuliński - 6b, Tomasz Smoleń - 7c i Karolina Kordońska - 7e. Dobry wynik uzyskali: Nina Szurmiej - 2a, Maciej Świnoga-Miękus, Filip Zaręba - 2b, Marcin Brenda - 3a, Barbara Skowera - 4a, Wojciech Hanf - 5a, Karolina Szymczak - 5c, Magdalena Filipek - 6a, Maja Liberadzka i Maja Łosiewicz - 6b.
Uczniów do konkursu przygotowały: Agata Kurkus-Soja, Violetta Bukowska, Anna Kowalska, Agnieszka Olszacka, Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka, Katarzyna Suchońska, Joanna Telatycka i Iwona Wierzbowska.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional