Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 159 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ogólnopolski Konkurs ALFIK Matematyczny 2017 PDF Drukuj Email
2 lutego 2018 roku ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK Matematyczny 2017. Tytuł laureata zdobył Maciej Świnoga-Miękus – 2b (uczeń zajął 13 miejsce zdobywając 96,67% punktów). Dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymali: Katarzyna Świnoga-Miękus - 4d, Wojciech Hanf, Maksymilian Krupiński - 5a, Natalia Kotlewska– 5d, Kacper Jasiński, Szymon Mękała - 6a, Magdalena Filipek - 6c i Maciej Rybak - 7d. Dobry wynik uzyskali: Mateusz Papiernik - 4f, Przemysław Marek -5d, Norbert Romanowicz - 7d i Krzysztof Dobrucki - 7e.
Uczniów do konkursu przygotowały: Katarzyna Suchońska, , Katarzyna Milewska, Anita Niemczyk-Pajdak, Natalia Zielińska i Aleksandra Żebrowska.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional