Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Nauczyciele PDF Drukuj Email

DYREKCJA

mgr Renata Kurlanc - Dyrektor

mgr Anna Malinowska - Wicedyrektor

mgr Violetta Bukowska - Wicedyrektor

wychowawcy 

LISTA WYCHOWAWSTW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  KLASA     NAZWISKO I IMIĘ WYCHOWAWCY     NUMER SALI  
0A Beata Wojtyniak
Katarzyna Szajewska
5
0B Sylwia Trochimowicz
Marta Litkowicz
6
IA Wioleta Haduła-Cupriak 8
IB Katarzyna Szkiełko 8
IC Agnieszka Dobrowolska 7
ID Agnieszka Pawłowska 7
IIA Agnieszka Ozimek 9
IIB Izabela Rojek 114
IIC Ewa Kawaler 9
IID Jolanta Grochowska 114
IIIA Iwona Wierzbowska 112
IIIB Katarzyna Suchońska 112
IVA Ewa Kwiecień-Kicka 113
IVB Katarzyna Kolibabska 113
IVC Małgorzata Rybak 209
IVD Edyta Rybakowska 111
IVE Aleksandra Żebrowska 111
VA Jolanta Knap 109
VB Anita Niemczyk-Pajdak 210
VC Anna Wirtek 205
VD Małgorzata Borek 208
VE Patryk Utowka 203
VF Agnieszka Malarska 103
VIA Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka 207
VIB Agnieszka Olszacka 207
VIC Mariola Czarniecka 203
VID  Teresa Musiałowska 206
VIIA Paulina Melczewska 209
VIIB Renata Sujka 206
VIIC Katarzyna Milewska 208
VIIIA Renata Lenart 110
VIIIB Natalia Zielińska 210
VIIIC Maria Grabowska-Bojanowska 205
VIIID Agnieszka Sikorska-Łempicka 109
VIIIE Violetta Bukowska 110

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

IMIĘ I NAZWISKO PRZEDMIOT
Marta Litkowicz wychowanie przedszkolne
Katarzyna Szajewska wychowanie przedszkolne
Sylwia Trochimowicz wychowanie przedszkolne
Beata Wojtyniak wychowanie przedszkolne
Agnieszka Dobrowolska edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Grochowska edukacja wczesnoszkolna
Wioleta Haduła-Cupriak edukacja wczesnoszkolna
Ewa Kawaler edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Ozimek edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Pawłowska edukacja wczesnoszkolna
Izabela Rojek edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Suchońska edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Szkiełko edukacja wczesnoszkolna
Iwona Wierzbowska edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Borowiec język polski
Violetta Bukowska język polski
Renata Lenart język polski
Agnieszka Olszacka język polski
 Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka język polski
Edyta Rybakowska język polski
Patryk Utowka język polski
Katarzyna Milewska matematyka
Anita Niemczyk-Pajdak matematyka
Małgorzata Rybak matematyka
Natalia Zielińska matematyka
Aleksandra Żebrowska matematyka
Mariola Czarniecka przyroda
Katarzyna Kolibabska przyroda
Paulina Melczewska przyroda
Paulina Melczewska biologia
Mariola Czarniecka geografia
Katarzyna Kolibabska geografia
Hanna Chmielewska fizyka
Grażyna Rostkowska chemia
Małgorzata Borek język angielski
Jolanta Knap język angielski
Ewa Kwiecień-Kicka język angielski
Teresa Musiałowska język angielski
Agnieszka Sikorska-Łempicka język angielski
Renata Sujka język angielski
Kinga Ostrowska język hiszpański
Maria Grabowska-Bojanowska  historia
Anna Wirtek historia/WOS
Tadeusz Branicki technika
Lucyna Opęchowska-Kon technika/zajęcia techniczne
Agnieszka Malarska plastyka
Elżbieta Moczulska muzyka
Tadeusz Branicki informatyka/zajęcia komputerowe
Robert Dudziński informatyka/zajęcia komputerowe
Justyna Grdeń-Kołsut wychowanie fizyczne
Magdalena Nyga wychowanie fizyczne
Zuzanna Sadowska wychowanie fizyczne
Tomasz Sarnecki wychowanie fizyczne
Robert Szopa wychowanie fizyczne
Monika Wasil wychowanie fizyczne
Justyna Grdeń-Kołsut doradztwo zawodowe
Justyna Grdeń-Kołsut wychowanie do życia w rodzinie
Magdalena Knitter edukacja dla bezpieczeństwa
Katarzyna Daniłowicz religia
Agnieszka Komorek religia
Michał Misiuda religia
Joanna Rujner religia
Agnieszka Borowiec  etyka
Katarzyna Sokołowska pedagog
Anna Chrzanowska-Grzegorzak psycholog
Katarzyna Bielecka kierownik świetlicy
Otylia Bębenek świetlica
Ewa Hunkiewicz świetlica
Dominika Janicka świetlica
Małgorzata Litwin świetlica
Bartosz Łuczkiewicz świetlica
Marta Piotrak świetlica
Milena Sokół świetlica
Renata Szczepanik świetlica
Anna Wróblewska świetlica
Beata Żukowska-Szaruga świetlica
Elżbieta Dubaniewicz biblioteka
Anna Koc biblioteka
Daria Łączyńska logopedia
Agnieszka Jaworska terapia pedagogiczna
Anna Malinowska terapia pedagogiczna
Joanna Marosek terapia pedagogiczna
Magda Andrzejczak nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem
Renata Kurlanc nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem
Elwira Nowotyńska nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem
Karolina Szulgo nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem
Marcin Wudarczyk nauczyciel dla ucznia z orzeczeniem

 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional