Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Nauczyciele PDF Drukuj Email

DYREKCJA

mgr Małgorzata Staniszewska - Dyrektor

mgr Anna Malinowska - Wicedyrektor

mgr Violetta Bukowska - Wicedyrektor

wychowawcy 

LISTA WYCHOWAWSTW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

  KLASA     NAZWISKO I IMIĘ WYCHOWAWCY     NUMER SALI  
0A Sylwia Trochimowicz 5
0B Agata Paciorek 6
0C Iwona Machniak-Przewłocka 7
IA Iwona Wierzbowska 10
IB Katarzyna Suchońska 8
IIA Joanna Telatycka 113
IIB Katarzyna Szkiełko 9
IIC Agnieszka Dobrowolska 106
IID Agnieszka Pawłowska 106
IIE Wioleta Haduła-Cupriak 9
IIIA Jolanta Grochowska 7
IIIB Marta Herkner 111
IIIC Agnieszka Ozimek 8
IIID Marta Piotrak 114
IIIE Katarzyna Bajno  112 
IIIF Agnieszka Malarska  114
IVA Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka 207
IVB Agnieszka Olszacka 111
IVC Mariola Czarniecka 203
IVD  Teresa Musiałowska 206
VA Małgorzata Rybak 209
VB Renata Sujka 112
VC Katarzyna Milewska 208
VIA Renata Lenart 110
VIB Natalia Zielińska 210
VIC Maria Grabowska-Bojanowska 205
VID Agnieszka Sikorska-Łempicka 109
VIE Anna Day 103

 

NAUCZYCIELE UCZĄCY W NASZEJ SZKOLE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

IMIĘ I NAZWISKO PRZEDMIOT
Iwona Machniak-Przewłocka wychowanie przedszkolne
Agata Paciorek wychowanie przedszkolne
Sylwia Trochimowicz wychowanie przedszkolne
Katarzyna Bajno edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Dobrowolska edukacja wczesnoszkolna
Jolanta Grochowska edukacja wczesnoszkolna
Marta Herkner edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Malarska edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Ozimek edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Pawłowska edukacja wczesnoszkolna
Marta Piotrak edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Suchońska edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Szkiełko edukacja wczesnoszkolna
Joanna Telatycka edukacja wczesnoszkolna
Iwona Wierzbowska edukacja wczesnoszkolna
Violetta Bukowska język polski, etyka
Anna Kowalska język polski
Renata Lenart język polski
Agnieszka Olszacka język polski
 Małgorzata Pijanowska-Rzeczycka język polski, etyka
Katarzyna Milewska matematyka
Małgorzata Rybak matematyka
Natalia Zielińska matematyka
Mariola Czarniecka przyroda
Grażyna Kurek przyroda
Anna Day język angielski
Agnieszka Lipińska język angielski
Teresa Musiałowska język angielski
Agnieszka Sikorska-Łempicka język angielski
Renata Sujka język angielski
Maria Grabowska-Bojanowska  historia
Jadwiga Borek zajęcia techniczne, plastyka
Agnieszka Malarska plastyka
Elżbieta Moczulska muzyka
Robert Dudziński zajęcia komputerowe
Katarzyna Kopczyńska wychowanie fizyczne
Zuzanna Sadowska wychowanie fizyczne
Robert Szopa wychowanie fizyczne
Paweł Zacharski wychowanie fizyczne
Edyta Frańczuk religia
ks. Michał Misiuda religia
Joanna Rujner religia
Katarzyna Sokołowska pedagog
Joanna Marosek psycholog
Edyta Baruk świetlica
Otylia Bębenek świetlica
Katarzyna Bielecka świetlica
Natalia Chrzanowska świetlica
Hanna Gawarska świetlica
Ewa Hunkiewicz świetlica
Tomasz Kozak świetlica
Małgorzata Litwin świetlica
Bartosz Łuczkiewicz świetlica
Agnieszka Olszacka świetlica
Milena Sokół świetlica
Katarzyna Suchońska świetlica
Renata Szczepanik świetlica
Grażyna Szczepańska świetlica
Katarzyna Szkiełko świetlica
Anna Wróblewska świetlica
Paweł Zacharski świetlica
Beata Żukowska-Szaruga świetlica
Elżbieta Dubaniewicz biblioteka
Anna Koc biblioteka
Agnieszka Urbańska logopedia
Agnieszka Jaworska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Anna Malinowska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Katarzyna Sokołowska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional