Świetlica PDF Drukuj Email

Świetlica w naszej szkole jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Korzystają z niej wszystkie dzieci, które tego potrzebują. Zapraszamy od godziny 630 do 1730. Dysponujemy siedmioma salami, w których bawią się i pracują dzieci w następujących grupach:

• grupa 1 dzieci z klas "0"
  • grupa 2 dzieci z klas pierwszych
  • grupa 3 dzieci z klas drugich
  • grupa 4 dzieci z klas trzecich
  • grupa 5 dzieci z klas czwartych i piątych

Sprawność fizyczną rozwijamy w pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Zainteresowania informatyczne zaspokajamy w świetlicowej salce komputerowej oraz w Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM).

Podczas pobytu w świetlicy dzieci mają możliwość uczestniczenia w następujących zajęciach:

• plastycznych
  • czytelniczych
  • ogólnorozwojowych z elementami bajki terapeutycznej
  • origami
  • haftu artystycznego
  • sportowych
  • informatycznych
  • muzycznych (m. in. indywidualna nauka gry na flecie)
  • relaksacyjnych

Codziennie w stałych godzinach w świetlicy odbywa się odrabianie lekcji pod opieką doświadczonego pedagoga.
Czas spędzony w świetlicy to również czas gier i zabaw według własnych zainteresowań.

Numer konta bankowego świetlicy

Numer konta bankowego świetlicy >>>pobierz PDF