Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zbiórka dla schroniska dla zwierząt w Józefowie k. Legionowa PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo i uczniowie,
Z wracamy się z prośbą o pomoc dla zwierząt przebywających w Schronisku w Józefowie. Październik uznany za „Miesiąc dobroci dla zwierząt” jest okazją, abyśmy wspólnie okazali nasze wielkie serca i przyczynili się do poprawy losu naszych małych przyjaciół.
Lista artykułów jest długa i schronisko potrzebuje wszystkiego: karma dla psów i kotów (sucha i puszki), produkty spożywcze (kasza, makaron, ryż), rzeczy do ocieplenia budy (koce, ręczniki, pościele, dywaniki, kołdry i poduszki – poza puchowymi, itp.), miski, obroże, smycze, środki przeciw pchłom, kleszczom, robakom, nakrętki PET od butelek, środki pielęgnujące (grzebienie, szczotki, szampony), zabawki dla psów i kotów, gryzaki, środki czystości.
Zbiórka potrwa do 27 października 2018r.
Wszystkie artykuły można zostawiać w salach nr 2 i 3 przy stołówce.
Koordynator: Milena Sokół.

miesiac dobroci dla zwierzat
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional