Prace projektowe PDF Drukuj Email
Do najciekawszych prac projektowych należą: „Ekologiczny pojazd przyszłości”, „Moje miasto w 2050 roku – infografika”, „Wirtualna podróż po szkole. Odnajdywanie cech budynku przyjaznych dla środowiska”, nagranie wideo „Kim jest globalny uczeń” oraz edukacyjna kampania społeczna. Uczestnicząc w działaniach, uczniowie nie tylko podnoszą swoje kompetencje językowe i wzmacniają motywację do dalszego rozwoju, ale również poznają nowe narzędzia w obszarze nowoczesnych technologii – korzystają między innymi z programów Tincercad, Voicethread, Piktochart.
Uczniowie SP 289 zdobywają nowe doświadczenia, rozwijają swoją kreatywność i szukają inspiracji w międzynarodowym środowisku jako przyszli obywatele lepszych, globalnych miast.