Samorząd szkolny
GÓRA GROSZA PDF Drukuj Email
Nasza szkoła wzięła udział w XVII edycji „GÓRY GROSZA”. W dniach 28.11- 9.12.2016 uczniowie zbierali pieniądze do skarbonek wykonanych własnoręcznie. Po raz kolejny celem akcji było wsparcie dzieci, które z różnych względów wychowują się poza własną rodziną. Chcemy aby czuli się bezpiecznie i mogli rozwijać swoje pasje. Dzięki dobroci serca naszych uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli, udało nam się zebrać kwotę 1 187, 48. Wszystkim, którzy okazali wsparcie i zaangażowali się w naszą akcję serdecznie dziękujemy.

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami

Wybory do Samorządu Szkolnego 2016 PDF Drukuj Email
samorzadW dniu 15 września 2016 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
W tajnym głosowaniu uczniowie mogli wybrać nie tylko przewodniczącego ale również opiekuna Samorządu Szkolnego oraz Rzecznika Praw Ucznia. W skład Samorządu Szkolnego działającego w roku szkolnym 2016/2017 weszli:
  • przewodnicząca Gabrysia Mooney, klasa VIe
  • zastępcy: Olaf Postek - klasa Vb, Michał Pietrzak – klasa IVb
Opiekunami Samorządu Szkolnego zostały: Pani Agnieszka Olszacka oraz Pani Agnieszka Sikorska- Łempicka.
Natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia została Pani Katarzyna Milewska.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

GÓRA GROSZA! PDF Drukuj Email
Po raz kolejny, w naszej szkole, prowadzona była akcja GÓRA GROSZA! W dniach 4 – 19 grudnia 2015 roku uczniowie zbierali monety do skarbonek własnoręcznie przygotowanych.
W tym roku celem akcji była pomoc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną, aby mogły czuć się bezpiecznie, rozwijać się i swoje pasje. Dzięki dobroci serca, naszych nauczycieli i uczniów, udało nam się zebrać kwotę 795, 96. Wszystkim, którzy okazali wsparcie w ten przedświąteczny czas serdecznie dziękujemy.

Wybory do Samorządu Szkolnego 2015 PDF Drukuj Email
wyboryW dniu 18 września 2015 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. W tajnym głosowaniu uczniowie mogli wybrać nie tylko przewodniczącego ale również opiekuna Samorządu Szkolnego oraz Rzecznika Praw Ucznia.

W skład Samorządu Szkolnego działającego w roku szkolnym 2015/2016 weszli:
  • przewodnicząca - Aleksandra Janiczak, klasa VI a
  • zastępcy - Przemek Olewniczak - klasa VI a, Marcin Szwed - klasa VI d
Opiekunami Samorządu Szkolnego zostały: pani Otylia Bębenek i pani Agnieszka Olszacka.

Natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia została pani Małgorzata Pijanowska- Rzeczycka.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy

Walentynki PDF Drukuj Email
W tym roku Dzień Zakochanych wypadł w sobotę 14 lutego. Nie tylko dorośli obchodzą Walentynki. To też ważny dzień dla starszych i młodszych uczniów. Jak do tego święta przygotowali się nasi uczniowie? Jednym z najpopularniejszych walentynkowych zwyczajów, bez którego trudno sobie wyobrazić Dzień Zakochanych w szkołach, jest niewątpliwie poczta walentynkowa. W tygodniu poprzedzającym Walentynki Samorząd Szkolny przygotował na II piętrze walentynkową skrzynkę. Uczniowie, którzy chcieli wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do przygotowanego pudełka. W przeddzień Walentynek przedstawiciele samorządu roznosili miłosną korespondencję od klasy do klasy. Miłosne liściki przeplatane życzeniami od tajemniczych sympatii i cichych wielbicieli u każdego adresata wywoływały zapewne uśmiech, radość i dobry nastrój.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>