Wizyta w naszej szkole PDF Drukuj Email
W dniach 16 - 19 listopada gościliśmy w naszej szkole 14 przedstawicieli szkół partnerskich. Zasadniczym celem spotkania było opracowanie szczegółowego planu realizacji projektu oraz formularza aplikacyjnego na drugi rok. Rozstrzygnięto także konkurs na logo projektu, którego propozycje przygotowali uczniowie z naszych szkół. Ważny punkt spotkania stanowiła również wymiana doświadczeń metodyczno - pedagogicznych. Goście obserwowali lekcje języka angielskiego, polskiego, techniki, nauczania zintegrowanego, wychowania fizycznego oraz zajęcia świetlicowe. Nasi nauczyciele zaprezentowali stosowane na co dzień nowoczesne metody nauczania. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się gry językowe, metody aktywizujące, metoda Denisona oraz różne sposoby ewaluacji osiągnięć uczniów. Po wysłuchaniu krótkiego wykładu z historii Polski goście obejrzeli uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Wspaniale zaprezentowały się także "maluchy" z kl. IIa w przedstawieniu o jesieni.