Wizyta w Domu Opieki „Niezapominajka” PDF Drukuj Email
9 grudnia 2017 r. wolontariusze odwiedzili podopiecznych Domu Opieki „Niezapominajka”. Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, a Maciek i Zosia, młodzi tancerze, przenieśli wszystkich na pewien czas w wirujący świat tańca. Wręczone kartki, życzenia i wspólne kolędowanie sprawiły, ze na twarzach mieszkańców ośrodka zagościł uśmiech.

Bal Andrzejkowy 2017 PDF Drukuj Email
Jak co roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w Balu Andrzejkowym dla osób niepełnosprawnych organizowanym przez Bielańskie Kluby Ośmiu w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Andersena 4. Dziewczynki przygotowały wróżby i słodkie niespodzianki dla uczestników balu. Wspólne zabawy i tańce wszystkim dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Wizyta w bielańskim domu dziecka PDF Drukuj Email
Czternastego listopada pięć wolontariuszek z klas siódmych odwiedziło jeden z bielańskich domów dziecka. Nasze uczennice przygotowały się bardzo dobrze do spotkania z przedszkolakami. Balony, kolorowanka – to rekwizyty, które ułatwiły wspólną zabawę. Nagrodą dla dziewczyn był perlisty śmiech i rozbawione buziaki dzieciaków.

Wizyta w domu dziecka PDF Drukuj Email
18.11.2017r. wolontariusze uczestniczyli w spotkaniu z podopiecznymi Domu Dziecka „Julin” w Kaliskach. Poranna pobudka, przejazd pociągiem i godzinny marsz nie osłabiły zapału dziewczyn z kl. VII e. Po krótkim zapoznaniu, wszyscy zaangażowali się w zabawy integracyjne przy muzyce, wykazując się pomysłowością i dobrą organizacją. Wspólnie spędzony czas upłynął bardzo szybko, ale już w grudniu kolejna wizyta.

Porządkowanie grobów na Powązkach PDF Drukuj Email
19 października wolontariusze z klas siódmych, jak co roku, porządkowali opuszczone i zapomniane mogiły. Uczniowie zbierali liście, zamiatali groby, zapalali znicze, a niektórzy nawet z poświęceniem myli je, starając się przywrócić im dawny wygląd. Szczególną uwagę przykuły groby powstańców oraz młodych patriotów z Szarych Szeregów.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>