Zbiórka świąteczna PDF Drukuj Email
W marcu, przed świętami Wielkanocy Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę artykułów spożywczych. W akcję zaangażowały się przede wszystkim kl. III i IV, ale także inni uczniowie naszej szkoły, którzy zawsze wspomagają działania klubu. Dary zostały przeznaczone na paczki dla potrzebujących.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Wiosenna wizyta w Domu Dziecka PDF Drukuj Email
Po raz kolejny w tym roku szkolnym odwiedziliśmy naszych milusińskich w jednym z bielańskich Domów Dziecka. Tym razem spotkanie zostało zdominowane przez przygotowania do świąt wielkanocnych. Dzięki współpracy wolontariuszek z dzieciakami powstały zajączki wielkanocne. A niektórym dzieciom, przy ich pomocy, udało się odrobić lekcje na następny dzień :)

Wizyta w Sejmie PDF Drukuj Email
15 lutego 2018r. wolontariusze uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym XX Warszawski Bal Integracyjny. Po otrzymaniu dyplomu i słodkim poczęstunku zwiedzili gmach Sejmu RP. Największe zainteresowanie wzbudziła Sala Posiedzeń oraz Korytarz Marszałkowski. Duże emocje wywołali również napotkani posłowie, reprezentujący różne ugrupowania, którzy nie omieszkali zamienić z uczniami kilka krótkich zdań.

Wizyta w bielańskim domu dziecka PDF Drukuj Email
Dnia 18 grudnia 2017 roku grupa wolontariuszek z naszej szkoły po raz kolejny odwiedziła jeden z bielańskich domów dziecka. Spotkanie przebiegało w atmosferze świątecznej. Główną atrakcją było ozdabianie papierowych choinek cekinami i brokatem, a także – co już stało się tradycją odwiedzin u naszych przedszkolaków – zabawa balonami. Rozstanie nie było łatwe zarówno dla domowników, jak i naszych wolontariuszek.

Świąteczna wizyta PDF Drukuj Email
16.12.2017r. wolontariusze wraz z rodzicami odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka „Julin” w Kaliskach. Wszyscy z nieukrywaną niecierpliwością wyczekiwali chwili w której będą mogli rozpakować górę prezentów, podarowaną przez ludzi dobrych serc, zaangażowanych w akcję „Spełnij jedno marzenie”.
Dziękujemy Rodzicom i dzieciom, którzy poświęcili swój czas i dostarczyli upominki wychowankom domu dziecka.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>