Wizyta w Sejmie PDF Drukuj Email
15 lutego 2018r. wolontariusze uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym XX Warszawski Bal Integracyjny. Po otrzymaniu dyplomu i słodkim poczęstunku zwiedzili gmach Sejmu RP. Największe zainteresowanie wzbudziła Sala Posiedzeń oraz Korytarz Marszałkowski. Duże emocje wywołali również napotkani posłowie, reprezentujący różne ugrupowania, którzy nie omieszkali zamienić z uczniami kilka krótkich zdań.

Wizyta w bielańskim domu dziecka PDF Drukuj Email
Dnia 18 grudnia 2017 roku grupa wolontariuszek z naszej szkoły po raz kolejny odwiedziła jeden z bielańskich domów dziecka. Spotkanie przebiegało w atmosferze świątecznej. Główną atrakcją było ozdabianie papierowych choinek cekinami i brokatem, a także – co już stało się tradycją odwiedzin u naszych przedszkolaków – zabawa balonami. Rozstanie nie było łatwe zarówno dla domowników, jak i naszych wolontariuszek.

Świąteczna wizyta PDF Drukuj Email
16.12.2017r. wolontariusze wraz z rodzicami odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka „Julin” w Kaliskach. Wszyscy z nieukrywaną niecierpliwością wyczekiwali chwili w której będą mogli rozpakować górę prezentów, podarowaną przez ludzi dobrych serc, zaangażowanych w akcję „Spełnij jedno marzenie”.
Dziękujemy Rodzicom i dzieciom, którzy poświęcili swój czas i dostarczyli upominki wychowankom domu dziecka.

Zbiórka świąteczna PDF Drukuj Email
W grudniu Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował zbiórkę artykułów spożywczych, środków chemicznych i słodyczy. Uczniowie i Rodzice, którzy wzięli w niej udział podzielili się z potrzebującymi nie tylko dobrami materialnymi, ale także odrobiną serca. Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w pomoc. Dary zostały przekazane Domom Dziecka i Fundacji „Świat na Tak”

Wizyta w Domu Opieki „Niezapominajka” PDF Drukuj Email
9 grudnia 2017 r. wolontariusze odwiedzili podopiecznych Domu Opieki „Niezapominajka”. Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczny z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, a Maciek i Zosia, młodzi tancerze, przenieśli wszystkich na pewien czas w wirujący świat tańca. Wręczone kartki, życzenia i wspólne kolędowanie sprawiły, ze na twarzach mieszkańców ośrodka zagościł uśmiech.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>