Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 327 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wycieczka do warszawskiego ZOO PDF Drukuj Email
W piątek, 9 czerwca klasy 3e i 3f w ramach zajęć w świetlicy wybrały się na wycieczkę do warszawskiego ZOO. Pogoda dopisała, było bardzo ciepło, a to sprzyjało zwiedzaniu i poznawaniu zwierząt tam mieszkających. Punktem kulminacyjnym wycieczki było odwiedzenie osiołka somalijskie Henia i jego rodzinki.Chcemy przypomnieć, że nasza szkoła opiekuje się Heniem i posiada akt jego adopcji. Przygotowani do odwiedzenia naszego podopiecznego dzieci karmiły Henia i jego córeczkę Helenkę marchewkami.
Dziękujemy ZOO za tak miłe popołudnie. Wielkie ukłony dla Rodziców za pomoc w opiece nad klasami:mamy Krzysia z 3e, mamy Filipa oraz taty Julii z 3f.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional