Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Świąteczne przygotowania PDF Drukuj Email
Ostatni tydzień marca w świetlicy klas III upłynął w świątecznej atmosferze. Rozpoczęło się od przygotowania kurpiowskich wielkanocnych palm. Kolejne dni były równie pracowite. Uczniowie samodzielnie posiali owies by ozdobić świąteczne stoły swoich domów. Prezentacja multimedialna na temat Wielkanocy była przypomnieniem wiedzy zdobytej w poprzednich latach. Każdy kto uczestniczył w quizie dotyczącym tradycji wielkanocnych mógł wygrać udział w zajęciach sportowych. W ostatnim dniu uczniowie dzielili się jajkiem, składali sobie życzenia oraz malowali bajecznie kolorowe pisanki przy użyciu tablicy interaktywnej. Zajęcia przygotowała pani Milena Sokół.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional