Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Lekcja otwarta „Wiem, co jem” PDF Drukuj Email
W ramach sieci współpracy i samokształcenia dla dzielnic Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Wola, Żoliborz naszej szkole 26 kwietnia odbyła się kolejna - już druga lekcja otwarta. Gościliśmy w świetlicy szkolnej przedszkolaki z Przedszkola nr 308. Tematem zajęć było zdrowe odżywianie. Pod słynnym hasłem „Wiem, co jem” dzieci mogły poznać 10 zasad zdrowego odżywiania, przybliżyć wiedzę na temat piramidy żywienia i wykonać swój „talerz zdrowia”. Okazało się, że świadomość żywieniowa tych maluchów jest bardzo duża - co cieszy. I nie prawdą jest, że dzieci nie lubią warzyw. Ta grupa była przykładem na zaprzeczenie tej obiegowej opinii. Zajęcia odbyły się oczywiście z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Koordynatorem sieci współpracy z ramienia naszej szkoły jest pani Ewa Hunkiewicz.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional