Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 144 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Europejski Dzień Śniadania PDF Drukuj Email
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Europejski Dzień Śniadania obchodziliśmy 24 kwietnia. W naszej szkole podejmowane są różnorodne działania promujące zdrowe odżywianie, m.in. uczestniczymy w bezpłatnych programach, dzięki którym drugie śniadania wzbogacane są o mleko oraz owoce i warzywa. Przekonani, że śniadanie daje moc, uczniowie uczęszczający do świetlicy klas III samodzielnie przygotowali zdrowe śniadanie na bazie nabiału, warzyw i owoców. Wspólny posiłek poprzedziła prezentacja multimedialna dotycząca zdrowego odżywiania. Przed spożyciem śniadania przypomnieliśmy sobie również zasady higieny. Gdy kolorowe pyszności stały na stole wspólnie usiedliśmy do śniadania. Nasze wielowarstwowe śniadanie było nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim pyszne i zdrowe.
Zajęcia przygotowała pani Milena Sokół.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional