Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wspólne zdrowe śniadania PDF Drukuj Email
Wspólne zdrowe śniadania to już tradycja naszej świetlicy. W tym roku szkolnym w myśl idei "Szkoły na widelcu" i programu edukacyjnego Ekipy Chrumasa śniadania przygotowujemy wspólnie z klasami pierwszymi. To nie tylko jedzenie, ale również przygotowywanie tego posiłku. Uczniowie przynoszą produkty z domu, które wspólnie myjemy i kroimy, Poznają nowe smaki i przyprawy. Dzieci nakrywają stół, utrwalają sobie nawyki zachowania przy stole, uczą się podstaw savoir-vivre’u. Sprzymierzeńcami tych naszych spotkań są rodzice, którzy na te "śniadaniowe" spotkania pieką ciasta, smażą placki np. z cukinii, czy naleśniki, robią dżemy, pasty.
Życzymy smacznego - Małgorzata Litwin, Ewa Hunkiewicz, Martyna Komisarczyk.

 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid XHTML 1.0 Transitional