Pożegnanie Pani Dyrektor Małgorzaty Staniszewskiej PDF Drukuj Email
„Wychowanie jest tym, co zostaje,
kiedy zapomnieliśmy już wszystkiego,
czego nas uczono”

George Savile

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba pożegnać się z ulubionym zawodem. Ten moment to czas przejścia na emeryturę. Dziś żegnamy Panią Dyrektor Małgorzatę Staniszewską, która przez 29 lat pracowała w Szkole Podstawowej nr 289. Przez wiele długich lat była naszym przewodnikiem i przyjacielem. Pani Dyrektor sprawiła, że szkoła stałą się dla nas drugim domem, do którego przychodziło się bardzo chętnie i z wielką radością, bo był to dom ciepły i bezpieczny. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Pani Dyrektor na zasłużonym odpoczynku.
Cała społeczność szkolna dziękuję Pani Dyrektor Małgorzacie Staniszewskiej za wszystkie lata pracy, za troskę o pracowników szkoły i uczniów. Dziękujemy za cierpliwość, dobre rady i pomocną dłoń w trudnych chwilach.
Życzymy Pani Dyrektor realizacji dalszych planów i zamierzeń, wspieranych dobrym zdrowiem i zasłużoną satysfakcją z zawodowych dokonań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
                                                                                    Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie